Dream
13568 грн.
Душова кабіна Dream

Душова кабіна Dream

Задайте свої розміри:
- +
- +
- +

Оберіть комплектацію:
13568 грн.
Опис


Компанія Andora пропонує комплексне вирішення питань малогабаритної ванної кімнати шляхом установки душових кабін. Сьогодні такий шлях обирають все більше українців, оскільки хочеться щодня себе оточувати більшим комфортом і затишком при здійсненні водних процедур.

Пропонуємо замовити душову кабіну Dream з кількох причин:

  1. Висока міцність. Використання нержавіючої сталі високої якості разом з загартованим склом гарантує багаторічну експлуатацію кабіни для душа.
  2. Індивідуальні розміри. За бажанням клієнта можна створити індивідуальний проект, де будуть враховані необхідні габарити душової кабіни.
  3. Доступні розцінки. Технічні можливості нашої компанії дозволяють регулювати ціноутворення на кінцеву продукцію, з огляду на сформовані сучасні реалії. Завдяки тому, що душова кабіна Dream купити пропонується по досить оптимальним цінам, Вам слід поспішити з прийняттям рішення.

Душова кабіна Dream - кращий вибір з урахуванням вищесказаного!

Обов'язково зателефонуйте нашому менеджеру, щоб отримати більше додаткової інформації по заданій темі. Гарантуємо, що після того, як ви побажаєте купити душову кабіну Dream, співпраця з нами запам'ятається не тільки оперативним виконанням замовлення і помірними розцінками, але також ввічливим ставленням з боку менеджера!