Comfort
11062 грн.
Душова кабіна Comfort

Душова кабіна Comfort

Задайте свої розміри:
- +
- +
- +
- +

Оберіть комплектацію:
11062 грн.
Опис

Традиційна ванна вже втратила актуальність серед власників будинків і квартир.  Пов'язаний такий переворот в інтер'єрах з непрактичностью і габаритні.  Дуже складно облаштувати невелику площу санвузла облаштувати, таким чином, щоб було просторо і все необхідне помістилося.  Щоб раціонально використовувати вільні квадратні метри рекомендуємо купити прямокутну душову кабіну.  Основною перевагою конструкції є ергономічність, що дозволяє розумно користуватися обмеженими розмірами кімнати.  Однак, це не єдина перевага.


Плюси установки квадратних душів

Про економію простору ми вже з вами поговорили.  Чим же ще можуть здивувати кабіни в формі прямокутника?


Компактні розміри ніяк не позначаться на комфорті під час прийняття водних процедур.  Найпопулярнішими є - 80 на 100.

Конструкція вписується в будь-яку частину кімнати: кут, стіна або центр ванній.

Виробник Andora випускає моделі різних розмірів, що дозволить споживачам підібрати необхідну кабіну конкретно під його кімнату.

У серії Комфорт ви можете придбати моделі з додатковими бонусами: гідромасаж, парові лазні, монітор або телефон.

Якщо зробити висновок, то прямокутні душові можна вважати універсальними, і встановлювати їх за своїм бажанням.


Варіанти конструкцій: які рішення пропонує виробник

Прямі.  Перегородку встановлюють біля стіни однієї лінією.  Певні стінки кабіни можуть бути нерухомими, а вхід в кабіну організовуватися за рахунок розсувного механізму.  Монтують їх до підлоги або подіуму, а кріплення роблять фурнітурою.

Двері, які встановлюють в зоні між душем і ванною кімнатою.  Отвір закривають орної, розсувний або складаний дверима.

Двухгранний.  Встановлюють їх в кут приміщення.  Нерухомі стінки конструкції замінюють стіни, а дві інші сторони монтують під кутом 90 градусів.  У сучасних інтер'єрах вважається найпопулярнішою.

Тригранні.  Встановлюю конструкцію також впритул до стінки, але тільки однією стороною.  Важливою деталлю в монтажі є обов'язкове додаткове кріплення у верхній частині кабіни.

Нестандартні.  Для моделей можуть використовувати оригінальні форми, гнуте скло або робити огородження з більш ніж трьома гранями.

 

В інтернет-магазині Andora можна робити замовлення прямокутних душових кабін будь-яких форм, кольорів і розмірів.  Доставка діє в будь-яку точку України (Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, інші).  Наша продукція відповідає всім стандартам якості, а кожна деталь проходить багаторазову перевірку.  Саме тому ми вже більше 10 років виробляємо душові, які подобаються всім!