Elbrus Black
11390 грн.
Душова кабіна Elbrus Black
Завантажити інструкцію
Безкоштовна доставка

Душова кабіна Elbrus Black

Задайте свої розміри:
- +
- +
- +

Оберіть комплектацію:
11390 грн.
Опис

Сучасна душова кабіна Elbrus Black виконана з міцного, якісного матеріалу.  Чорний колір профілю поєднує в собі класику і сучасність, чудово вписується в будь-який інтер'єр.  Розміри регулюються за бажанням замовника, що дає можливість встановити душову кабіну в кімнату з будь-якими масштабами.  Для оптимізації простору можливий вибір боку розміщення петель дверцята.

Чорний профіль душових кабін - це новітній тренд в оформленні ванних кімнат.  До недавнього часу яскраві кольори переважали, перевага віддавалася бежевим і більш світлим відтінкам.  Однак, розглядаючи останні модні тенденції можна з упевненістю сказати, що чорний, залишається на піку популярності.  Ідеально поєднується душова кабіна з чорного профілю зі стилями -лофт, нью-йорк, а так же арт-деко.  Таке колірне рішення надає витонченості та елегантності обстановці кімнати.

Чорні душові кабіни виділяють зону для прийняття душу, підкреслюють її мінімалістичний стиль.  Чорний колір універсальний, навіть при зміні меблів або плитки у ванній, душова кабіна назавжди залишиться актуальною.

Надається можливість підібрати колір скла: безбарвний, домінують, бронза, графіт.  Така деталь дозволить адаптуватися до дизайну кімнати.

Багато клієнтів переживають, що чорний колір візуально зменшить приміщення.  Але з душовою кабіною з чорного профілю Elbrus Black такої небезпеки немає, завдяки колірним варіаціям скла, яка дозволяє розбавити чорний колір і пом'якшити суворі лінії.


Чорні душові кабіни - виграшне рішення для модного ванній.  Вона буде лаконічно виглядати в чорно-білій гамі інтер'єру, поєднуватися з золотистими або срібними деталями декору.  Так само чорний профіль душової кабіни Elbrus Black чудово виглядає в парі з кам'яної і дерев'яної фактурою, різними відтінками червоного і синього кольору.