fbpx

вхід в кабінет дилера

ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
(0)
ВАШ КОШИК ПОРОЖНІЙ
Загальна сума: 0 грн Оформити замовлення
продовжити покупки

Статті

С более широким ассортиментом наших изделий - можно ознакомиться на сайте,
а также посмотреть фото, видео и сориентироваться по цене.

 

Що особливого в двері-гармошки?

Душова кабіна складається паралельно один одному, завдяки функціонуванню спеціальних петель стіна-скло і скло-скло. Конструкція досить складна, і має велику вагу. Виробник Andora випускає декілька варіацій моделі, які гармонійно віллються у будь-яке дизайнерське рішення. Герметичність конструкції і не проникнення води між її деталями безперечно наступними особливостями:

Двері оснащені силіконовими ущільнювачами, завдяки чому, під час прийняття душу, вода не розбризкується через стики скла.

Характеристики душових кабін залежатимуть від фурнітури, оскільки вони відрізняються між собою не лише зовнішнім виглядом, але і технічними якостями.

При установці душової кабіни гармошки слід орієнтуватися на технічні вимоги до монтажу. Так, якщо висота скла 2 метри, а товщина - 8 мм, то проїм конструкції повинен мати ширину  до 90 см Для ширшого отвору треба встановлювати 3 петлі, і використати тонше скло. Таке рішення понизить навантаження на петлі, і полегшить вагу. Рекомендується також використати металевий або дерев'яний заставний профіль.

Перший час відчуватиметься деякий дискомфорт експлуатації, оскільки для складання необхідно задіяти дві руки. Цю особливість треба брати в розрахунок, якщо ви хочете конструкцію гармошки встановити для дітей або гостей.

Які особливості установки душових дверей гармошки?

Петлі зроблені таким чином, що закриття виконуватиметься автоматично, без додаткових зусиль, на відміну від розсувних моделей. Якщо конструкція з серії Farfalla, то складання виконується вручну. Для легкості експлуатації рекомендується:

Установка двох ручок : двосторонньою зовні і односторонньою усередині душу. Краще всього використати модель з гумовим амортизатором, щоб уникнути ушкодження скла при складанні;

Щоб захистити підлогове покриття від протікання знизу, досить стандартної установки ущільнювача-крапельника і монтажу поріжка. Якщо ж гармошка встановлюється на ванну, то підвищення робити немає необхідності.

По нижній кромці слід виконати герметизацію. Для цього використовується спеціальний крапельник-ущільнювач;

Додатково можна оснащувати конструкцію комплектами магнітних ущільнювачів і профілями утримувачами. У стандартному монтажі ці елементи кріпляться на поверхню стінки. Завдяки цьому рішенню, двері утримуватимуться в закритому положенні, і посиляться захист від протікань;

Скло обов'язково має бути загартованим, і не перевищувати в товщині - 8 мм

Тепер проблема маленьких ванн розв'язана! Сім'ї, які хочуть мати і душ, і ванну, але мають для цього достатнього квартирного простору можуть сміливо придбавати дешеві двері гармошку. Її з легкістю можна монтувати до керамічних ванн. У нашій компанії ви можете замовити конструкцію по індивідуальних розмірах. Ми зробимо душову кабіну гармошку ідеально, що вписується у ваш інтер'єр!