fbpx

вхід в кабінет дилера

ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
(0)
ВАШ КОШИК ПОРОЖНІЙ
Загальна сума: 0 грн Оформити замовлення
продовжити покупки

Статті

С более широким ассортиментом наших изделий - можно ознакомиться на сайте,
а также посмотреть фото, видео и сориентироваться по цене.

Ваша квартира не може похвалитися квадратними метрами? Не знаєте, як правильно спланувати інтер'єр ванної кімнати? Вибираєте між ванною і (душем)? Усі проблемні питання вирішені, завдяки новій конструкції - душові двері гармошка. Двері підійдуть для приміщень будь-яких розмірів : як для маленьких, так і великих площ. Кут відкриття таких моделей - мінімальний, оскільки вона закривається у всередину, що дозволяє максимально економно використати простір.

Коли порушується гідроізоляція душової кабіни, потрібно негайно вжити відповідних заходів. Прийнято вважати, що даний процес неминуче вимагає руки професіонала. Безумовно, робити все на швидку руку настійно не рекомендується, але якщо звернути погляд на способи гідроізоляції, то можна отримати з цього масу корисного і власноруч виконати це завдання. Пропонуємо вивчити нині існуючі методики для запобігання брошок в гідроізоляції душової кабіни.

Над установкой душевой кабины задумывается все большее количество украинцев. Традиционные ванны уже давно изжили себя, поэтому нужно подобрать современную душевую кабину, дабы водные процедуры обеспечивали намного больше комфорта, нежели прежде. Более того, это вопрос экономии пространства. Как известно, площадь ванной комнаты оставляет желать лучшего в большинстве квартир.